استایل پاییزی شیک و همه لباس‌هایی که برای ساختن این استایل لازم دارید

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

فصل پاییز در راه است و خانم‌های شیک پوش بیش از هر چیز دیگری به فکر ساختن یک استایل پاییزی شیک و زیبا برای خود هستند تا در این فصل هم استایلی شیک و جذاب داشته باشند. اما یک استایل پاییزی زیبا چه ویژگی‌هایی دارد و چطور می‌توان به آن دست یافت؟ اولین قدم برای داشتن یک استایل پاییزی جذاب، تهیه کردن لباس‌های مناسب است، لباس‌هایی که اساس استایل پاییزی شما را تشکیل می‌دهند و آن را کامل می‌کنند. لباس‌های پاییزی انواع مختلفی دارند که شما قطعا به همه آن‌ها نیاز ندارید اما برخی از لباس‌های پاییزی بهترین گزینه برای ساختن بهترین استایل پاییزی برای شما هستند. در این مقاله ویژگی‌های یک استایل پاییزی شیک را بیان خواهیم کرد و همه لباس‌هایی را که برای ساختن یک استایل پاییزی شیک و زیبا به آن نیاز دارید معرفی خواهیم نمود.

استایل پاییزی شیک و همه لباس‌هایی که برای ساختن این استایل لازم دارید

 

 

دامن کوتاه بخش مهمی از استایل پاییزی مجلسی

دامن‌های کوتاه جین و کتان یکی از بهترین لباس‌ها برای کامل کردن استایل مجلسی پاییزی شما هستند. این دامن‌های زیبا را می‌توان در رنگ‌های مختلف تهیه کرده و با لباس‌های مختلفی مثل یک بلوز مجلسی اورسایز، ژاکت بافتنی و لباس‌های دیگر همراه کرد و استایلی شیک و جذاب به وجود آورد. یک نکته جالب در مورد پوشیدن این دامن‌ها که کمتر جدی گرفته می‌شود این است که بلوز و ژاکت خود را هنگام پوشیدن کمی زیر دامن قرار دهید. با این ترفند هم استایل شما به روز و جذاب به نظر می‌رسد و هم این کار با خطای دید کمک می‌کند که پاهای شما کشیده‌تر و اندامتان لاغرتر دیده شود.

استایل پاییزی شیک

ژاکت بافتنی بدون آستین برای استایل پاییزی

ژاکت‌های بافتنی پاییزی انواع مختلفی دارند که همه آن‌ها می‌توانند در استایل پاییزی شما مورد استفاده قرار بگیرند. اما توصیه ما برای شیک پوشی بیشتر و استایل ساده‌تر استفاده از ژاکت‌های بافتنی بدون آستین است. این ژاکت‌ها را می‌توان به عنوان بخشی از لایه‌های لباس روی هم پوشید و یا به تنهایی به عنوان یک ترکیب شیک و سطح بالا همراه با شلوار جین و ... از آن استفاده کرد. البته این ژاکت‌ها هم مدل‌های مختلفی دارند مثلا مدل‌های بلندتر آن برای پوشیدن با شلوار جین و ... مناسب است اما مدل‌های کوتاه‌تر آن را می‌توانید زیر کت‌های پاییزی مثل کت جین و چرم بپوشید و استایل خود را کامل کنید.

 

استایل پاییزی شیک

بلوز آستین بلند نازک برای استایل پاییزی شما

 

دنبال خونه ارزون تو تهران می گردی؟ (زیر ۳۰۰ میلیون)

دنبال خونه ارزون تو تهران می گردی؟ (زیر ۳۰۰ میلیون

دنبال خونه ارزون تو تهران می گردی؟ (زیر ۳۰۰ میلیون)

دنبال خونه ارزون تو تهران می گردی؟ (زیر ۳۰۰ میلیون)

روی هم پوشیدن لباس‌ها یکی از رازهای شیک پوشی در فصل پاییز است و یک ترفند ساده برای موفقیت در این کار استفاده از بلوزهای آستین بلند و نازک است. شما می‌توانید این بلوزهای آستین بلند و نازک را به عنوان لایه زیرین لباس‌های خود به کار ببرید و روی آن لایه‌های دیگر مثل مانتو، کت، جلیقه کوتاه یا بلند و ... را بپوشید و در عین راحتی، گرم و شیک باقی بمانید. این بلوزها را ترجیحا در رنگ‌های خنثی و تیره تهیه کنید تا در ترکیب رنگی لباس‌ها دچار مشکل نشوید و استایلی هماهنگ و جذاب داشته باشید.

استایل پاییزی شیک

یک سارافون برای روی هم پوشیدن لباس‌ها

سارافون‌ها از لباس‌های زنانه محبوب و پرکاربردی هستند که کمتر کسی اهمیت و جایگاه آن‌ها را در استایل پاییزی جدی می‌گیرد. اما یک سارافون زیبا و شیک می‌تواند لباس‌های روزمره شما را به ترکیبی سطح بالا و جذاب تبدیل کند و همزمان شما را گرم و راحت نگه دارد. به طور مثال اگر روی یک بلوز راحتی و دم دستی منزل یک سارافون مشکی زیبا بپوشید ترکیب لباس‌های خود را به یک ترکیب شیک و  سطح بالا تبدیل کرده‌اید که با اکسسوری‌های مناسب (مثل کیف و کفش و ...) هم کامل‌تر شده و حتی برای یک مهمانی دوستانه و دور همی هم مناسب خواهد بود.

استایل پاییزی شیک

سرهمی مشکی برای کامل کردن استایل پاییزی

سرهمی مشکی جزو لباس‌هایی است که محدود به  فصل خاصی نیست و شما باید در همه فصول سال آن را در کمد لباس‌های خود داشته باشید. اما کاربرد این لباس زیبا و تطبیق پذیر در فصل پاییز بیش از هر فصل دیگری است و شما می‌توانید در این فصل به روش‌های متفاوت‌تر و متنوع‌تری از آن استفاده کنید. مثلا می‌توانید زیر این سرهمی یک ژاکت بافتنی زیبا و ساده بپوشید و یا روی آن از یک کت و پالتوی جذاب استفاده کنید. در همه حال فراموش نکنید که یک کمربند شیک و زیبا کامل کننده سرهمی شما است و همین اکسسوری ساده به راحتی می‌تواند اندام شما را زیبا و کامل نشان دهد.

استایل پاییزی شیک

لباس‌هایی در رنگ‌های سیاه و سفید و خاکستری

یکی از نکات مهم در انتخاب لباس‌های پاییزی، رنگبندی آن‌ها است. همه ما لباس‌های رنگی و شاد را دوست داریم اما تنوع رنگی زیاد در لباس‌ها به خصوص لباس‌های پاییزی تنها محدودیت ما را در انتخاب بیشتر می‌کند. به همین دلیل کارشناسان توصیه می‌کنند از رنگ‌های محدودتری در طیف لباس‌های پاییزی خود استفاده کنید و بیشتر سراغ رنگ‌های خنثی مثل سیاه و سفید و خاکستری بروید. البته به خاطر داشته باشید که این به معنای آن نیست که همه لباس‌های شما قرار است مشکی و خاکستری تیره باشد بلکه این رنگ‌ها فقط زمینه رنگی استایل شما را تشکیل خواهند داد و این سایر رنگ‌ها هستند که آن را کامل می‌کنند.

استایل پاییزی شیک

بلوز یقه اسکی بخش مهمی از استایل پاییزی شما

بلوز یقه اسکی شاید یکی از آشناترین و اساسی‌ترین بخش‌های استایل پاییزی باشد که کاربردهای مختلف و متعددی دارد. شما مانند هر ژاکت و بلوز بافتنی یا کشباف دیگری می‌توانید آن را به عنوان بخشی از لایه‌های لباس‌های خود به کار ببرید و روی آن از کت، پالتو یا لباس‌های گرم دیگر استفاده کنید. البته توصیه ما این است که این بلوز را در رنگ‌های خنثی مثل کرم، توسی، شتری و ... انتخاب کنید تا در هماهنگی رنگی مشکلی نداشته باشید. در هر صورت بلوز یقه اسکی قابلیت‌های زیادی برای مانور در لباس‌های پاییزی شما دارد و شما می‌توانید از آن به عنوان یک عنصر موثر شیک پوشی استفاده کنید.

استایل پاییزی شیک

یک لباس رویی در رنگ‌های جذاب و متفاوت

همان طور که گفتیم رنگ‌های خنثی باید اساس استایل پاییزی شما را تشکیل دهند اما این به معنای محدود کردن و حذف رنگ‌ها از لباس‌های شما نیست. یک روش ساده اما بسیار موثر برای جذاب‌تر کردن رنگبندی استایل پاییزی، استفاده از یک لایه رویی در رنگ و طرح متفاوت است. به طور مثال یک کت یا پالتو در رنگ شاد یا طرح‌دار و چند رنگ که به نشانه‌ای از سبک شخصی شما تبدیل شود می‌تواند رنگ و زیبایی را به استایل شما هدیه کند بدون آن که در ترکیب رنگ و طرح سایر لباس‌ها با آن دچار مشکل و محدودیت شوید.

استایل پاییزی شیک

یک کت و پالتوی شتری برای استایل پاییزی شما

در کنار مواردی که گفته شد برخی از لباس‌های کلاسیک همیشه و در هر موقعیتی بهترین انتخاب به شمار می‌روند و می‌تواند انتخاب شیک و بدون ریسک شما برای فصل پاییز هم باشند. یکی از این لباس‌های کلاسیک پالتو یا بارانی در رنگ شتری یا نخودی است که هم به دلیل خنثی بودن رنگ آن، تطبیق پذیری بسیار بالایی دارد و هم به هر کسی با هر رنگ پوستی می‌آید. این رنگ زیبا با حال و هوای فصل پاییز کاملا سازگار است و شما می‌توانید همراه با آن از هر لباس پاییزی در هر رنگ و مدلی که دوست دارید استفاده کرده و استایل خود را کامل کنید.

استایل پاییزی شیک

یک جفت کتانی سفید برای روشن کردن استایل پاییزی

گفتیم که رنگ‌های تیره و خنثی بخش اصلی استایل پاییزه را تشکیل می‌دهند اما این مساله می‌تواند به تیره شدن و دلگیر شدن ترکیب لباس‌های شما منجر شود. در این شرایط یک لباس و اکسسوری در رنگ روشن و سفید می‌تواند به متعادل شدن بیشتر ترکیب رنگی لباس‌ها کمک کند مثلا یک جفت کفش کتانی سفید ساده که هم راحت و تطبیق پذیر است و هم برای فصل پاییز مناسب است با روشنی خود می‌تواند بهترین انتخاب برای متعادل کردن یک استایل پاییزی تیره و کدر باشد. البته فراموش نکنید که این کفش‌ها باید همیشه تمیز و مرتب نگه داشته شوند تا اثر مثبت خود را روی ترکیب لباس‌های پاییزی زیبای شما داشته باشند.

استایل پاییزی شیک

منبع: The Every Girl (ترجمه‌ و تألیف اختصاصی توسط مجله قرمز)

تیزر تبلیغاتی فروشگاه

کانال تلگرام مارال

اینستاگرام فروشگاه مارال

آمار بازدید

امروز896
دیروز1183
کل بازدید990705

Visitor IP : 35.172.217.40 Visitor Info : Unknown - Unknown سه شنبه, 19 آذر 1398 19:09

Who Is Online

Guests : 14 guests online Members : No members online
Powered by CoalaWeb

اوقات شرعی

کیف و کفش کوک

وب سایت :www.kookshoes.ir

کانال تلگرام : t.me/kookshoes

اینستاگرام :instagram.com/kook_kerman

تقویم جلالي

 
سه شنبه
آذر
1398
19
 

عکسهای فروشگاه مارال

آرشیو مطالب

استایل پاییزی شیک و همه لباس‌هایی که برای ساختن این استایل لازم دارید
فصل پاییز در راه است و خانم‌های شیک پوش بیش از هر چیز دیگری به فکر ساختن یک استایل پاییزی شیک و...
انواع ترکیب لباس پاییزی جدید و جذاب مناسب برای هر فرم اندام
انواع ترکیب لباس پاییزی جدید و جذاب مناسب برای هر فرم اندام آماده شدن در صبح یک روز پاییزی به...
مدل‌های جدید و ساده لباس که نیاز به ریسک کردن ندارند
  خیلی‌ها تصور می‌کنند شیک پوشی به معنای پروی کردن از مدل و امتحان کردن مدل‌های جدید و عجیب لباس...
مدل لباس مجلسی، عکس لباس مجلسی، مدل لباس زنانه، لباس مجلسی دخترانه
لباس مجلسی یا لباس شب به لباسی گفته می‌شود که در مهمانی‌های رسمی و نیمه رسمی پوشیده می‌شود. با...
لباس پوشیدن ، چگونه لباس انتخاب کنیم
  لباس پوشیدن فوت و فن های خاص خودش را دارد. یک خانم شیک پوش فقط به مدل و قیمت لباس توجه نمی کند. رازهای خوش پوشی و جذاب بودن...
پرنسس دایانا و درس‌هایی که می‌توانیم از شیک پوشی او بیاموزیم
حتما شما هم جزو افرادی هستید که هفته گذشته عروسی سلطنتی را دنبال کردید و مراسم ازدواج شاهزاده هری...
cache/resized/7f7d3b479a12924bf647e2be4f16c972.jpg
با پشتوانه و همراهی صمیمانه شما مشتریان محترم فروشگاه بزرگ پوشاک مارال مفتخر به دریافت تندیس برند...
cache/resized/f3326d9b9fe50cf3cb5a1294e97cffb3.jpg
نحوه انتخاب مانتو ، یکی از اصلی ترین انتخاب ها در خرید لباس برای خانم ها است. نکته ای که حائزه...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
کلمه ی مانتو در حقیقت از کلمه ای فرانسوی به معنی کت مشتق شده و جالب است بدانید به همین دلیل در...
   اگر بخواهید از تمام ترفندها و مدل‌های دنیای فشن در عالم واقعیت استفاده کنید ، ممکن است همین ظاهر خوبی هم که...
این 7 نکته را در مورد لباس پوشیدن باید رعایت کنید
این 7 نکته را در مورد لباس پوشیدن باید رعایت کنید   لباس پوشیدن و دنیای مد هم برای خود قوانین خاصی دارد. برای...
ترفندهایی برای پوشیدن لباس‌های تکراری به روش جدید و جالب
  ترفندهایی برای پوشیدن لباس‌های تکراری به روش جدید و جالب شیکپوشی نیاز به داشتن لباس‌های زیاد و...
نکات مهم برای انتخاب و خرید لباس مجلسی زنانه
  خرید لباس مجلسی زنانه بسته به نوع مراسم شما باید مواردی را در نظر داشته باشید. در این مطلب به مهم ترین نکات خرید یک لباس مجلسی...
cache/resized/9ab650ec5c91230d28898798eaf69731.jpg
      یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال حلول سال نو...
FIT
slim fit vs regular fit   Slim fit ، Regular fit و…اصلاحاتی هستند که هر کدام از ما هنگام خرید پیراهن، تی شرت و...
cache/resized/5b5bacddf266c85c96aca8ee4f4c4e04.jpg
فروش نوروزی فروشگاه بزرگ پوشاک مارال آغاز  گردید.با تنوع بسیار بالامنتظر حضور گرمتان هستیماقساط 4 ماهه بدون پیش...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
قضاوت در مورد شخصیت انسان ها از روی لباسی که می پوشند یک عادت همیشگی است. هر چند نوع لباس پوشیدن...
women 7 لباس پوشیدن جالب دختر ها در کشورهای مختلف جهان + عکس
نحوه پوشش خانم ها در کشورهای مختلف دنیا لباس پوشیدن دختر ها : تصوراتی که از نحوه لباس پوشیدن خانم ها در...
cache/resized/b2920af3d76a4ab67e65658c5271cdd4.jpg
    فروشگاه بزرگ پوشاک مارال جهت ارتقای سطح علمی پرسنل خود و آشنایی با جدید ترین متد فروش روز دنیا اقدام به...
ست کردن زرشکی با طوسی، یک مد پاییزی برای مردان شیک پوش
  طوسی و زرشکی دو رنگ شاد پاییزی هستند که اگر با هم ترکیب شوند می توانند شما را به یک مرد شیک پوش تبدیل...
17 Wonderful Winter Polyvore Combinations
ترکیبی از لباسهای زمستانه با بقیه لباس های مورد استفاده در بقیه ایام سال میباشد. مثل ست کردن شلوار...
انواع ترکیب لباس پاییزی جدید و جذاب مناسب برای هر فرم اندام
انواع ترکیب لباس پاییزی جدید و جذاب مناسب برای هر فرم اندام   آماده شدن در صبح یک روز پاییزی به اندازه کافی مشکل هست و در این حال باید...
شیک پوش
نحوه پوشیدن لباس برای خانم های شیک پوش :   پوشیدن لباسهای بزرگ تنها اندام شما را اغـراق آمـیـز تـر جـلوه داده و...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
تقریبا همه مردم دوست دارند شیک و خوش استایل باشند؛ این در حالی است که نظر اغلب مردم درباره...
http://webda.mums.ac.ir/images/stories/1391/bahman/0026.gif
انتخاب درست رنگها و پوشیدن لباس های روشن  نکته حائز اهميتي در انتخاب پوشش مناسب محسوب مي شود اما...
۱- همواره لباسی را بپوشید که کاملا اندازه شما باشد . ۲- پوشیدن لباسهای بزرگ تنها اندام شما را...
نکات لباس پوشیدن خانم های لاغر و قدبلند
زنان لاغر و قدبلند درباره پوشیدن لباس باید نکات را مد نظر داشته باشند تا بهترین و زیباترین به نظر برسند. زنان لاغر در بین...
http://img.tebyan.net/big/1384/06/51122271963915677122110341822278316766221.jpg
  اغلب افراد در انتخاب لباسی متناسب با جثه و اندام خود، و همچنین چگونگی «جور» کردن آنها دچار...
خطوط در لباس
خطوطی که شما را زیباتر می کند پارچه اساسی ترین ماده در تهیه لباس است. این ماده دارای ویژگیهایی از...
cache/resized/8b507d0021c3b5d7e50cbce85386226f.jpg
رنگ سبز نمادی از رشد و شكوفایی است و از آن‌جایی كه پرانرژی‌ترین رنگ محسوب می‌شود، پوشیدن آن...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
1 – انتخاب پیراهن قرمز یا مشکی کوتاه همیشه عالی است و هیچوقت با پوشیدن چنین لباسی بد و نامناسب...
cache/resized/021e99df476e6394e3dd07a4cbd70c65.jpg
بازدید جناب آقای مهندس اسماعیلی مدیر کل محترم تعاون - کار و رفاه اجتماعی به همراه معاونین خود از...
چاق
نحوه لباس پوشیدن افراد چاق ، افراد چاق دارای اضافه وزن چطور خوش تیپ تر شوند؟ اگر شما هم جزو...
لباس پوشیدن
اگر فکر می کنید خرید لباس و صرف هزینه همه چیز برای خوش پوشی و جذابیت است سخت در اشتباه هستید. نکات ریز و...
شستن لباس های تیره, نحوه شستن لباس های تیره رنگ
لباس های مشکی و تیره را با سرکه سفید بشویید تا مانع از دست رفتن رنگ و براق شدن لباس شود  
نکاتی برای شستشوی لباس در ماشین لباسشویی
  تا کنون برای‌تان پیش آمده است لباسی را که خیلی دوست دارید در داخل ماشین لباس شویی قرار می‌دهید ، بعد از شست و...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
برای شستن لباس نوزاد استفاده از شوینده های ملایم بسیار مناسب است چون شوینده های قوی می توانند به...
لباس های سفید , شستشوی لباس های سفید
  شستن لباس های سفید ، لباس های سفید نکات زیر را در زمان شستشوی لباس‌های خود دنبال کنید. با رعایت این چند نکته ی ساده بهتر از همیشه...
نحوه شستشوی لباس های سفید, 3 توصیه برای شستن لباس های سفید
تکنیک های شستن لباس های سفید ، راهنمای شستشوی لباس های سفید ، نکته هایی مهم برای شستشوی لباس های سفید. ...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
همه ما مي‌دانيم كه رنگ‌هاي يكدست تيره مثل مشكي، سرمه‌اي، قهوه‌اي و دودي خيلي شيك به نظر مي‌رسند....
greenary, رنگ سال, سبز چمنی, 2017, پنتون
رنگ سال ۲۰۱۷ چه رنگی است و چه کسی این رنگ را انتخاب می کند رنگ سال 2017 را بدانید تا از دنیای مد...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
۷ نکته که در مورد لباس پوشیدن باید رعایت کنید .لباس پوشیدن و دنیای مد هم برای خودش قوانینی دارد. برای مثال شما...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
برای بیشتر جوان ها لباس و شلوار جین داخل کمدشان باارزش ترین لباس محسوب می شود. این ارزش به دلیل...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
یکی از محبوب‌ترین لباس‌های امروز و حتی قرن گذشته شلوار موسوم به (جین) و یا آن‌طور که ما در ایران...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
 با انتخاب پوشاک مناسب به دیگران بگویید شما را چگونه ببیننددر مطالب قبلی از راهکارهایی گفتیم که با...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
درکشور آلمان، تلاش برای دور کردن افراد از تمایل به تیره‌پوشی که به خاطر شش سال درگیری در جنگ...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
اين دوره زماني را از لحاظ وجود منابع مستند و آثار و بقاياي موثق به 4 دوره تقسيم مي کنند، دوره ي...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
پوشاك مــــارال در سال 1374 در شهرستان كرمان با هدف خدمت به همشهريان كرماني به منظور تأمين البسه...

انتقادات و پیشنهادات

مديريت فروشگاه مارال باپيشنهادات وانتقادات مشتريان محترم توانايي ارتقاء هر چه بهتر سطح خدمات را به شما عزيزان دارد
منتظر ديدار شما و نظرات شما هستيم

قرعه کشی بزرگ مارال

در تاریخ 5 / 7 / 1392

انجام شد و جوایز برندگان در

سالن قرعه کشی به صورت نقدی

پرداخت گردید

یک عدد خودروی پراید

2 جايزه 10/000/000 ريالي

4 جايزه 5/000/000 ريالي

10 جايزه 2/000/000 ريالي

20 جايزه 1/000/000 ريالي

40 جايزه 500/000 ريالي

آدرس و تلفن مارال

کرمان ،

بعد از سه راه شمال جنوبی

روبری بانک سپه مرکزی ،کوچه 27

فروشگاه بزرگ پوشاک مارال

تلفن :

 034-32261979

034-32266104

034-32266105

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Brown Crimson Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight5 & Footer

Background Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top