پرنسس دایانا و درس‌هایی که می‌توانیم از شیک پوشی او بیاموزیم

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 
  • حتما شما هم جزو افرادی هستید که هفته گذشته عروسی سلطنتی را دنبال کردید و مراسم ازدواج شاهزاده هری و مگان مارکل را از طریق رسانه‌ها مشاهده کردید. البته ما قرار نیست در این مقاله به ازدواج سلطنتی بپردازیم و این موضوع را به مقالات بعدی موکول می‌کنیم. ما در این مقاله اختصاصی از مجله قرمز درباره استایل پرنسس دایانا که به عنوان یکی از ستاره‌ها و آیکن‌های مد دهه هشتاد و نود شناخته می‌شود و درس‌هایی که می‌توانیم از شیک پوشی پرنسس دایانا بیاموزیم مطالبی را بیان خواهیم کرد.
پرنسس دایانا و درس‌هایی که می‌توانیم از شیک پوشی او بیاموزیم
 

 

 

پرنسس دایانا

پرنسس دایانا که بود؟

پرنسس دایانا ملقب به شاهدخت ولز یکی از شخصیت‌های مهم و برجسته قرن بیستم بود که در سال ۱۹۶۱ در نورفولک انگلستان به دنیا آمد. او فرزند هشتمین ارل اسپنسر بود که از خاندان‌های مهم بریتانیایی به شمار می‌روند و با خاندان سلطنتی رابطه نزدیکی دارند. دایانا در بیست سالگی با چارلز، شاهزاده ولز و پسر ملکه انگلستان ازدواج کرد و شاهدخت ولز لقب گرفت. مراسم عروسی این دو در تابستان سال ۱۹۸۱ برگزار شد و گفته می‌شود ۷۵۰ میلیون نفر به طور زنده آن را از تلویزیون تماشا کردند و ششصدهزار نفر نیز در فضای بیرون کلیسا حاضر بودند. در سال‌های بعد دایانا با شرکت در مراسم داخلی و خارجی مختلف به یک چهره محبوب جهانی تبدیل شد و همیشه مورد توجه رسانه‌ها و عکاسان پاپاراتزی بود. او در سال‌های ۱۹۸۲ و ۱۹۸۵ دو فرزند پسر به نام‌های ویلیام و هری به دنیا آورد اما ازدواج او با شاهزاده ولز مدت زیادی به طول نینجامید و این دو در سال ۱۹۹۶ از هم جدا شدند و یک سال بعد دایانا بر اثر حادثه رانندگی در تونل آلما در نزدیکی پاریس کشته شد.

پرنسس دایانا

فعالیت‌های انسان دوستانه (به طور مثال گرفتن دست یک بیمار مبتلا به ایدز) و زیبایی و محبوبیت پرنسس دایانا (که پس از مرگش بیشتر هم شد) باعث شد که به عنوان یک چهره ماندگار و تاثیرگذار در میان آیکن‌های مد قرن بیستم شناخته شود طوری که تاثیر او بر سبک‌های مد دهه هشتاد انکار نشدنی است. یکی از زیباترین کیف‌های برند دیور به دلیل استفاده پرنسس دایانا از آن به نام لیدی دایانا شناخته شد و به یکی از پرفروش‌ترین و ماندگارترین کیف‌ها در دنیای مد تبدیل شد. پرنسس دایانا همکاری نزدیکی با برندهای مختلف از جمله ورساچی و دیور داشت و استایل شخصی او همیشه مورد توجه رسانه‌ها و مردم بود. از آن‌جایی که این روزها سبک و مدل‌های دهه هشتاد میلادی دوباره بازگشته‌اند و پرنسس دایانا هم به عنوان آیکن مد دهه ۸۰ شناخته می‌شود بنابراین خالی از لطف نیست اگر بخواهیم رازهای شیک پوشی و جذابیت پرنسس دایانا را مجددا بازبینی کنیم و از آن درس بگیریم.

پرنسس دایانا

تیپ مردانه هم می‌تواند جذاب باشد

یک خانم همیشه مجبور نیست مانند خانم‌ها لباس بپوشد، گاهی لباس پوشیدن به سبک مردانه مثل پوشیدن تیشرت‌های گشاد و کلاه بیسبال و کت گشاد هم می‌تواند جذاب باشد مخصوصا اکنون که این مدل لباس‌ها ترند شده‌اند اما پرنسس دایانا در سال ۱۹۸۸ توانسته بود به این سبک از شیک پوشی دست پیدا کند و به همین دلیل است که به عنوان یک آیکن مد شناخته می‌شود. البته کپی کردن عین به عین از استایل مردانه هم همیشه جذاب نیست و گاهی باید ریزه کاری‌های ظریف و خانمانه‌ای به استایل خود اضافه کنید تا زیباتر و جذاب‌تر به نظر برسید مثلا قرار دادن تیشرت داخل شلوار و همچنین اکسسوری‌های ظریف زنانه.

پرنسس دایانا

تیپ خانم‌های جوان و پولدار هم همین طور

هیچ اشکالی ندارد اگر موقعیت اجتماعی شما در ظاهر و لباس‌های شما هم مشخص باشد چون ریاکاری هرگز پسندیده نیست و پرنسس دایانا هم از این نکته آگاه بود به همین دلیل گاهی اوقات لباس‌هایی با استایل خصوص خانم‌های جوان و پولدار می‌پوشید مثل تیپ مخصوص افرادی که سوار قایق‌های تفریحی لوکس می‌شوند و پیراهن سفید دکمه دار با کمربند و شلوار تنگ به تن دارند و عینک آفتابی مخصوص خود را نیز بر چشم می‌گذارند. البته تیپ دایانا در مقایسه با افراد دیگر بسیار راحت‌تر بود چون او چندان به قید و بندهای سلطنتی اعتقادی نداشت و همین مساله باعث محبوبیت زیاد او بود.

پرنسس دایانا

آستین‌های لباس هرچه بزرگ‌تر باشند جذاب‌تر هستند

یکی از ترندهای مهم دهه ۸۰ لباس‌های آستین پفی بود که پرنسس دایانا علاقه خاصی به آن داشت و از این ترند به بهترین شکل ممکن استفاده می‌کرد از لباس عروسی او گرفته تا لباس‌های دیگری که در مراسم مختلف و موقعیت‌های روزمره می‌پوشید. همان طور که می‌دانید آستین‌های پفی مجددا مد شده‌اند و شما می‌توانید در لباس‌های جدید و مد روز خود هم از این آستین‌ها بهره ببرید. اما چیزی که در مورد پوشیدن لباس‌های آستین پفی اهمیت دارد تناسب آن است، شما باید لباس‌های آستین پفی را با لباس‌هایی بپوشید که حجم زیادی ندارند تا به این ترتیب تعادل مناسبی در استایل شما برقرار شود مثلا بلوز آستین پفی خود را با یک دامن راسته و کمربند بپوشید تا ظریف و زیبا به نظر برسید.

پرنسس دایانا

 

سرتاپا یک رنگ و ست بودن چندان هم بد نیست

اگرچه انتخاب کردن لباس‌ها و اکسسوری‌های همرنگ باعث جذاب شدن استایل می‌شود اما همان طور که بارها گفته‌ایم که ست کردن بیش از حد راه مناسبی برای شیک پوشی نیست و شما باید بین ست کردن و ست نکردن تعادل مناسبی برقرار کنید و طوری این کار را انجام دهید که به نظر نرسد تلاش زیادی برای این ست کردن انجام داده‌اید. اما پرنسس دایانا بارها ثابت کرد که ست بودن همه لباس‌ها و اکسسوری‌ها هم چیز بدی نیست و این همرنگ بودن می‌تواند جذاب و چشمگیر باشد به شرطی که با لباس مناسب و در رنگ‌های مناسبی انجام شود. پس همیشه قبل از ست کردن لباس‌ها به میزان شیک بودن آن توجه کنید و دقت کنید که این کار را با لباس درست و رنگ درستی انجام می‌دهید.

پرنسس دایانا

گاهی بستن کمربند می‌تواند راه نجات شما باشد

بسیاری از ما فرصت کافی برای سر هم کردن لباس‌های مختلف نداریم و بعد از پوشیدن یک لباس احساس می‌کنیم که این لباس تن خوری مناسبی ندارد و اندام ما را به شکل خوبی نشان نمی‌دهد. در این شرایط چه باید کرد؟ آیا باید سراغ لباس جدیدی برویم؟ یک لباس تنگ که تن خوری بهتری داشته باشد؟ لباس‌های تنگ نه تنها مناسب و زیبا نیستند بلکه مد روز هم نیستند و این روزها مثل دوران اوج پرنسس دایانا لباس‌های گشاد و راحت مد روز است. اما شیک بودن در لباس‌های گشاد و شل و ول چندان راحت نیست مگر این که بخواهید از کمربند استفاده کنید. در چنین شرایطی بستن یک کمربند ساده و زیبا می‌تواند راه نجات شما باشد، همان طور که شاهدخت ولز بارها این کار را انجام داد و استایلی شیک و زیبا و جمع و جور برای خود ساخت.

پرنسس دایانا

پرنسس دایانا معتقد بود استایل سرتاپا مشکی همیشه جواب می‌دهد

حتما مزایای استایل سرتاپا مشکی را می‌شناسید و می‌دانید که این ترکیب رنگ در واقع بالاترین رنگ است و نه تنها به همه می‌آید و شما را لاغر و کشیده نشان می‌دهد بلکه برای هر موقعیتی هم مناسب است و شما را حرفه‌ای و سطح بالا نشان می‌دهد پرنسس دایانا هم از این مساله خبر داشت و بارها با لباس‌هایی سرتاپا مشکی در انظار عمومی ظاهر شد. سرتاپا مشکی پوشیدن بسیار ساده است چون همه ما تعداد زیادی لباس به رنگ مشکی داریم که به راحتی می‌توانیم آن‌ها را با هم بپوشیم. این کار باعث می‌شود که چهره و موهای شما به نقطه کانونی استایل شما تبدیل شود و سطح بالا و جذاب به نظر برسید. اگر استایل سرتاپا مشکی برای شما زیادی تیره و خسته کننده است می‌توانید از اکسسوری‌های رنگی مثل کیف و کفش و جواهراتی غیر از مشکی استفاده کنید تا تیپ شما از حالت یکنواختی خارج شود.

پرنسس دایانا

 

تیزر تبلیغاتی فروشگاه

کانال تلگرام مارال

اینستاگرام فروشگاه مارال

آمار بازدید

امروز481
دیروز999
کل بازدید1038839

Visitor IP : 3.214.184.250 Visitor Info : Unknown - Unknown جمعه, 04 بهمن 1398 11:01

Who Is Online

Guests : 23 guests online Members : No members online
Powered by CoalaWeb

اوقات شرعی

کیف و کفش کوک

وب سایت :www.kookshoes.ir

کانال تلگرام : t.me/kookshoes

اینستاگرام :instagram.com/kook_kerman

تقویم جلالي

 
جمعه
بهمن
1398
04
 

عکسهای فروشگاه مارال

آرشیو مطالب

cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
حراج زمستانی پوشاک مارال با 20درصد تخفیف شروع شد
مدل مانتو جین کاغذی
مانتو جین را همه خانم ها دوست دارند اما شاید در ست کردن آن دچار مشکل شوند، مانتو جین را نمیتوان با هر...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
مطمئنا با تغییر فصل و سرد شدن هوا پوشش ما هم تغییر میکنه و کم کم به سمت پوشش گرم می ریم ، پوشش...
استایل پاییزی شیک
فصل پاییز در راه است و خانم‌های شیک پوش بیش از هر چیز دیگری به فکر ساختن یک استایل پاییزی شیک و...
انواع ترکیب لباس پاییزی جدید
انواع ترکیب لباس پاییزی جدید و جذاب مناسب برای هر فرم اندام آماده شدن در صبح یک روز پاییزی به...
مدل‌های جدید و ساده لباس
  خیلی‌ها تصور می‌کنند شیک پوشی به معنای پروی کردن از مدل و امتحان کردن مدل‌های جدید و عجیب لباس...
لباس مجلسی، انتخاب لباس مجلسی، لباس مجلسی سایز بزرگ، مدل لباس مجلسی، عکس لباس مجلسی
لباس مجلسی یا لباس شب به لباسی گفته می‌شود که در مهمانی‌های رسمی و نیمه رسمی پوشیده می‌شود. با...
رازهای لباس پوشیدن
  لباس پوشیدن فوت و فن های خاص خودش را دارد. یک خانم شیک پوش فقط به مدل و قیمت لباس توجه نمی کند. رازهای خوش پوشی و جذاب بودن...
پرنسس دایانا
حتما شما هم جزو افرادی هستید که هفته گذشته عروسی سلطنتی را دنبال کردید و مراسم ازدواج شاهزاده هری...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
با پشتوانه و همراهی صمیمانه شما مشتریان محترم فروشگاه بزرگ پوشاک مارال مفتخر به دریافت تندیس برند...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
نحوه انتخاب مانتو ، یکی از اصلی ترین انتخاب ها در خرید لباس برای خانم ها است. نکته ای که حائزه...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
کلمه ی مانتو در حقیقت از کلمه ای فرانسوی به معنی کت مشتق شده و جالب است بدانید به همین دلیل در...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
   اگر بخواهید از تمام ترفندها و مدل‌های دنیای فشن در عالم واقعیت استفاده کنید ، ممکن است همین ظاهر خوبی هم که...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
این 7 نکته را در مورد لباس پوشیدن باید رعایت کنید   لباس پوشیدن و دنیای مد هم برای خود قوانین خاصی دارد. برای...
ترفندهایی برای پوشیدن لباس‌های تکراری
  ترفندهایی برای پوشیدن لباس‌های تکراری به روش جدید و جالب شیکپوشی نیاز به داشتن لباس‌های زیاد و...
خرید لباس مجلسی زنانه
  خرید لباس مجلسی زنانه بسته به نوع مراسم شما باید مواردی را در نظر داشته باشید. در این مطلب به مهم ترین نکات خرید یک لباس مجلسی...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
      یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال حلول سال نو...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
slim fit vs regular fit   Slim fit ، Regular fit و…اصلاحاتی هستند که هر کدام از ما هنگام خرید پیراهن، تی شرت و...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
فروش نوروزی فروشگاه بزرگ پوشاک مارال آغاز  گردید.با تنوع بسیار بالامنتظر حضور گرمتان هستیماقساط 4 ماهه بدون پیش...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
قضاوت در مورد شخصیت انسان ها از روی لباسی که می پوشند یک عادت همیشگی است. هر چند نوع لباس پوشیدن...
women 1 لباس پوشیدن جالب دختر ها در کشورهای مختلف جهان + عکس
نحوه پوشش خانم ها در کشورهای مختلف دنیا لباس پوشیدن دختر ها : تصوراتی که از نحوه لباس پوشیدن خانم ها در...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
    فروشگاه بزرگ پوشاک مارال جهت ارتقای سطح علمی پرسنل خود و آشنایی با جدید ترین متد فروش روز دنیا اقدام به...
ترکیب زرشکی و طوسی، بهترین ست کردن لباس مردانه برای پاییز 2017 - عکس شماره 1
  طوسی و زرشکی دو رنگ شاد پاییزی هستند که اگر با هم ترکیب شوند می توانند شما را به یک مرد شیک پوش تبدیل...
17 Wonderful Winter Polyvore Combinations
ترکیبی از لباسهای زمستانه با بقیه لباس های مورد استفاده در بقیه ایام سال میباشد. مثل ست کردن شلوار...
انواع ترکیب لباس پاییزی جدید
انواع ترکیب لباس پاییزی جدید و جذاب مناسب برای هر فرم اندام   آماده شدن در صبح یک روز پاییزی به اندازه کافی مشکل هست و در این حال باید...
شیک پوش
نحوه پوشیدن لباس برای خانم های شیک پوش :   پوشیدن لباسهای بزرگ تنها اندام شما را اغـراق آمـیـز تـر جـلوه داده و...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
تقریبا همه مردم دوست دارند شیک و خوش استایل باشند؛ این در حالی است که نظر اغلب مردم درباره...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
انتخاب درست رنگها و پوشیدن لباس های روشن  نکته حائز اهميتي در انتخاب پوشش مناسب محسوب مي شود اما...
۱- همواره لباسی را بپوشید که کاملا اندازه شما باشد . ۲- پوشیدن لباسهای بزرگ تنها اندام شما را...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
زنان لاغر و قدبلند درباره پوشیدن لباس باید نکات را مد نظر داشته باشند تا بهترین و زیباترین به نظر برسند. زنان لاغر در بین...
http://img.tebyan.net/big/1384/06/65391515520310849342122111351376192244247.jpg
  اغلب افراد در انتخاب لباسی متناسب با جثه و اندام خود، و همچنین چگونگی «جور» کردن آنها دچار...
خطوط در لباس
خطوطی که شما را زیباتر می کند پارچه اساسی ترین ماده در تهیه لباس است. این ماده دارای ویژگیهایی از...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
رنگ سبز نمادی از رشد و شكوفایی است و از آن‌جایی كه پرانرژی‌ترین رنگ محسوب می‌شود، پوشیدن آن...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
1 – انتخاب پیراهن قرمز یا مشکی کوتاه همیشه عالی است و هیچوقت با پوشیدن چنین لباسی بد و نامناسب...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
بازدید جناب آقای مهندس اسماعیلی مدیر کل محترم تعاون - کار و رفاه اجتماعی به همراه معاونین خود از...
چاق
نحوه لباس پوشیدن افراد چاق ، افراد چاق دارای اضافه وزن چطور خوش تیپ تر شوند؟ اگر شما هم جزو...
رازهای لباس پوشیدن
اگر فکر می کنید خرید لباس و صرف هزینه همه چیز برای خوش پوشی و جذابیت است سخت در اشتباه هستید. نکات ریز و...
نحوه ثابت ماندن رنگ لباس مشکی, نکاتی برای شستن لباس مشکی
لباس های مشکی و تیره را با سرکه سفید بشویید تا مانع از دست رفتن رنگ و براق شدن لباس شود  
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
  تا کنون برای‌تان پیش آمده است لباسی را که خیلی دوست دارید در داخل ماشین لباس شویی قرار می‌دهید ، بعد از شست و...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
برای شستن لباس نوزاد استفاده از شوینده های ملایم بسیار مناسب است چون شوینده های قوی می توانند به...
نکاتی برای شستن لباس های سفید,شستن لباس های سفید
  شستن لباس های سفید ، لباس های سفید نکات زیر را در زمان شستشوی لباس‌های خود دنبال کنید. با رعایت این چند نکته ی ساده بهتر از همیشه...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
تکنیک های شستن لباس های سفید ، راهنمای شستشوی لباس های سفید ، نکته هایی مهم برای شستشوی لباس های سفید. ...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
همه ما مي‌دانيم كه رنگ‌هاي يكدست تيره مثل مشكي، سرمه‌اي، قهوه‌اي و دودي خيلي شيك به نظر مي‌رسند....
greenary, رنگ سال, سبز چمنی, 2017, پنتون
رنگ سال ۲۰۱۷ چه رنگی است و چه کسی این رنگ را انتخاب می کند رنگ سال 2017 را بدانید تا از دنیای مد...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
۷ نکته که در مورد لباس پوشیدن باید رعایت کنید .لباس پوشیدن و دنیای مد هم برای خودش قوانینی دارد. برای مثال شما...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
برای بیشتر جوان ها لباس و شلوار جین داخل کمدشان باارزش ترین لباس محسوب می شود. این ارزش به دلیل...
cache/resized/117aba61f0067be03cdf9b687846dbd3.png
یکی از محبوب‌ترین لباس‌های امروز و حتی قرن گذشته شلوار موسوم به (جین) و یا آن‌طور که ما در ایران...

انتقادات و پیشنهادات

مديريت فروشگاه مارال باپيشنهادات وانتقادات مشتريان محترم توانايي ارتقاء هر چه بهتر سطح خدمات را به شما عزيزان دارد
منتظر ديدار شما و نظرات شما هستيم

قرعه کشی بزرگ مارال

در تاریخ 5 / 7 / 1392

انجام شد و جوایز برندگان در

سالن قرعه کشی به صورت نقدی

پرداخت گردید

یک عدد خودروی پراید

2 جايزه 10/000/000 ريالي

4 جايزه 5/000/000 ريالي

10 جايزه 2/000/000 ريالي

20 جايزه 1/000/000 ريالي

40 جايزه 500/000 ريالي

آدرس و تلفن مارال

کرمان ،

بعد از سه راه شمال جنوبی

روبری بانک سپه مرکزی ،کوچه 27

فروشگاه بزرگ پوشاک مارال

تلفن :

 034-32261979

034-32266104

034-32266105

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Brown Crimson Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight5 & Footer

Background Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top